Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BAŞBUĞUMUZDAN ON İKİ EYLÜL ŞEHİTLERİNE

YazarMesaj
TURANCI_DELİTAY
Onursal Üye
Onursal Üye
TURANCI_DELİTAY

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 247
Nerden Nerden : ANKARA
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 13/02/09

BAŞBUĞUMUZDAN ON İKİ EYLÜL ŞEHİTLERİNE Empty
MesajKonu: BAŞBUĞUMUZDAN ON İKİ EYLÜL ŞEHİTLERİNE   BAŞBUĞUMUZDAN ON İKİ EYLÜL ŞEHİTLERİNE EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 12:02 pm

Senelerdir, devletin varlığı, milletin birliği, vatanın bölünmezliği uğrunda, bu mukaddesleri yıkmak için uğraşanlarla yaptıkları mücadelede binlerce memleket evladı kara topraşa düstü, Şehit oldular. Hayatlarının baharında, en güzel günlerinde kimi arkasında anasını, babasını, kimi karısını, çocuğunu, nişanlısını gözü yaşlı bırakarak göçüp gittiler. Her biri içimizden bir parçayı kopartıp aldı götürdü.

Suçları neydi , günahları neydi? Bu suçu günahı onlara kim kesmişti? Bir tek suçları, bir tek günahları vardi: Türk milletini seviyorlardı. Türk olmanın gururuyla doluydular, Türk gibi düsünüyorlardı,

Yüce dinleri islam'in ahlak ve faziletini taşıyorlardı, Allah'a(c.c) inanıyorlardı. Devletlerini yaşatmak, ona uzanan ellerle mücadele etmek hayatlarının manasıydı. Milleti böldürtmemek, vatanlarını parçalatmamak yegane gayeleriydi... İşte suçları, işte günahlaru... "Ben komünistim-Marksist-Leninist'im. Türk ve İslam degilim" diyenler ve onların arkasındaki dış düşmanlar ise, onlara bu suçu kesenler, bu günahı biçenlerdir.

Onlar hayatları boyunca imkansızlıklarla mücadele ettiler, iftiraların, yalanların hedefi oldular, yılmadılar, mücadelelerini devam ettirdiler, ama hain ellerin sıktığı kızıl kurşunlar onları aramızdan aldı. Türk Milliyetçiliği mücadelesinin atacagı her adımda, ileride mutlaka ulaşacağımız zafer günlerinde Şehitlerimiz de bizimle olacaklardır. Çünkü Şehitler Ölmez...

Mukaddes dava yolunda toprağa düşmüş bütün Ülküdaşlarımızı yetiştiren analara, babalara, hocalara, arkada gözü yaşlı kardeşlere, eşlere, çocuklara Allah'tan(c.c) sonsuz sabırlar diliyorum. Cenab-ı Allah (c.c) bütün "' Şehitlerimizin mekanını cennet eylesin ve onlardan razı olsun!..

Başbuğ Alparslan Türkeş

"Babam dava gazisidir.Başbuğumun bu yazısı beni duygulandırdı.Sizlerinde okumasını istedim gönüldaşlarım.."

BAŞBUĞUMUZDAN ON İKİ EYLÜL ŞEHİTLERİNE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BAŞBUĞUMUZDAN TÜRK ÜLKÜSÜ ÜZERİNE SÖZLER
» BAŞBUĞUMUZDAN MİLLİ BÜTÜNLEŞME
» BAŞBUĞUMUZDAN GENÇLİĞE HİTAP
» BAŞBUĞUMUZDAN TAKLİTÇİLİK VE TAKLİTÇİ AYDINLAR
» BAŞBUĞUMUZDAN TÜRKÇÜLÜK VE TÜRK BİRLİĞİ