Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beşiktaş Bobo'yu satmıyor

YazarMesaj
SancaR 03
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
SancaR 03

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 955
Nerden Nerden : Eskişehir
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 31/10/08

Beşiktaş Bobo'yu satmıyor Empty
MesajKonu: Beşiktaş Bobo'yu satmıyor   Beşiktaş Bobo'yu satmıyor EmptySalı Ocak 27, 2009 3:04 pm

Beşiktaş Bobo'yu satmıyor 0AC383E9C952F0419E4E28D9x

Siyah-beyazlı yönetim, Nobre'nin hâlâ sözleşme yenilememesi nedeniyle Bobo'nun St. Etienne kulübüne gitmesine izin vermedi. İlk 11'de fazla yer bulamayan Bobo, bir süre önce "Eğer yedek kalacaksam beni gönderin" demişti.

Gidemezsin!

Mert Nobre sözleşme uzatmayınca, sambacı için gelen teklifler reddedildi.

Kulübeye hapsoldu
Beşiktaş'ta hareketli günler yaşanıyor... Bir yandan ara transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren siyahbeyazlılar, diğer yandan da sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Nobre'nin durumundaki belirsizliği çözmek için uğraşıyor. Yönetim; yerli sambacının kendisine yapılan üç yıllık teklife karşılık imza atmamakta direnmesi

üzerine, yedek kulübesine hapsolan ve ayrılmak istediğini söyleyen Bobo'yu kazanmaya çalışıyor.

Özel ilgi gösteriyor
Nobre'nin sezon sonu Beşiktaş'ta ayrılma ihtimalinin artması üzerine, siyah-beyazlılar göndermeyi düşündükleri Bobo'ya sahip çıktı. Yönetimin, St. Etienne'in ısrarla renklerine katmak istediği sambacı için yaptığı teklife "olumsuz" yanıt verdiği öğrenildi. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin de daha önce "Kulübede oturacaksam gideyim" diyen Bobo'ya özel olarak görüşüleceği belirtildi.
http://osmanlitokadi.turcforumpro.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efes Beşiktaş'ı devirdi!
» Beşiktaş zor da olsa kazandı!
» Beşiktaş'ta Divan Başkanı Dizdar!
» Beşiktaş'ta yönetim ve futbolcular buluştu!
» Beşiktaş Brezilya yemeği yedi!