Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beşiktaş'ta yönetim ve futbolcular buluştu!

YazarMesaj
SancaR 03
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
SancaR 03

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 955
Nerden Nerden : Eskişehir
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 31/10/08

Beşiktaş'ta yönetim ve futbolcular buluştu! Empty
MesajKonu: Beşiktaş'ta yönetim ve futbolcular buluştu!   Beşiktaş'ta yönetim ve futbolcular buluştu! EmptyC.tesi Mart 07, 2009 4:18 pm

Ankaraspor maçının ardından Başkent'te kalan Beşiktaş'ta, yöneticiler ile futbolcular yemekte buluştu. Başkan Yıldırım Demirören'in de yer aldığı yemek, Park Fora restoranda gerçekleşti..

Beşiktaş'ta yönetim ve futbolcular buluştu! Bjk_yemek_futbolcular

Kulüp başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticiler, günü izinli geçiren futbol takımıyla Ankara'daki Park Fora restoranda yemek yedi.

Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk maçında dün Ankaraspor'u deplasmanda 3-1 yenen siyah-beyazlı ekibin yemeğinde, Demirören'in yanı sıra İcra Kurulu Başkanı ve Genel Sekreter Kenan Öner, asbaşkan Behçet Ümitlen, Ankara Temsilcisi ve Protokol Sorumlusu Murat Çelik, teknik Direktör Mustafa Denizli, teknik ekip ve futbolcular bulundu.

Ligde, 7 Mart Cumartesi günü Hacettepe ile yapılacak 23. hafta karşılaşmasına Ankara'da hazırlanacak olan Beşiktaş, çalışmalarına yarın 11.00'de yapacağı antrenmanla başlayacak.
http://osmanlitokadi.turcforumpro.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ...YönetiM...
» ...YönetiM...
» ...YönetiM...
» ...YönetiM...
» ...YönetiM...