Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gülüyorum....

YazarMesaj
SancaR 03
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
SancaR 03

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 955
Nerden Nerden : Eskişehir
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 31/10/08

Gülüyorum.... Empty
MesajKonu: Gülüyorum....   Gülüyorum.... EmptySalı Ocak 27, 2009 3:10 pm

Gülüyorum

Gülüyorum.... FD2AC2975A35464DBE96A47Ex

"Alkışlamaları gerekenler bahane üretiyor. Hakemlere yüklenmek kolay. Hiç kimse başarımıza gölge düşüremez"

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, bugünkü kupa maçı öncesinde sert açıklamalar yaptı. G.Saray galibiyetinin sevincini 'hakem polemikleri' nedeniyle yaşayamadıklarını ifade eden Uygun, "Maçtan bir gün sonra uyandığımda gazeteleri

aldım ve gördüklerime inanamadım. Sanki bir gün önce o buzlu sahada mücadele edip, kazanan biz değildik. Hakemler bize 3 puanı hediye etmiş. Biraz sinirlendim ama sonra gülüp geçtim. Bu tür tartışmaların içine girmedik ve girmeyeceğiz" dedi.

Evet, ilk gol ofsayttı

Uygun , şöyle devam etti: "Sivasspor'un başarısını alkışlaması gereken bazı kesimler, çıkıp bahaneler üretiyor. Evet maçta hakem hataları olmuş olabilir. Maçı televizyondan izledim. Kırmızı kart için bir şey diyemem ama bizim ilk golümüz 15-20 cm ofsayttı. Fakat bu, kimsenin o buzlu sahada mücadele eden futbolcularımın, günlerdir bu maça hazırlanan benim ve taraftarın hakkını çalmasına sebep olamaz. Elde ettiğimiz başarılara gölge düşürülmesine hiçbir zaman izin vermeyeceğim. Bunu herkes böyle bilsin."

"Zamanında kendi lehlerine yapılan hataları unutuyorlar. Bizim de çok canımız yanmıştı. Tabii ki onların da yanacak"

4 Yıldır yer aldıkları Süper Lig'de ilk kez Galatasaray'ı yendiklerine dikkat çeken Uygun, "Polemiklerden rahatsız oldum. Bu doğru... Biz bu başarıyı inanarak yakaladık. Galatasaray bizi 5-10 kere yener ama bırakın da arada bir biz yenelim. Kazandığımız zaman da bize saygı göstersinler. Hep hakemleri hedef alıyorlar. Zamanında kendi lehlerine yapılan hataları unutuyorlar. Bizim de çok canımız yandı. Biraz da onlarınki yanacak. Artık bu tür polemiklere gülüp geçeceğim" ifadesini kullandı.

UEFA'ya giden en kestirme yol

BU akşam Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak maça da değinen başarılı teknik adam, "Ligde olduğu gibi kupada da iddialıyız. Yarıştığımız bu iki yol da çok zor. Avrupa'ya gitmenin en kestirme yolu kupa. Kupayı alamasak bile, finale çıksak UEFA'ya gitmeyi büyük ölçüde garantileriz. Rakibin kim olduğuna bakmadan, finale kadar çıkmak istiyoruz" dedi. Uygun, sözlerini şöyle noktaladı: "Geçen yıl G.Saray bizi yenip, şampiyon oldu. Onları Sivas'ta aynı şekilde ağırladık. Biz de yarın aynı şekilde misafirperverlik bekliyoruz."
http://osmanlitokadi.turcforumpro.com

Gülüyorum....
1 sayfadaki 1 sayfası