Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şanslı Aslan

YazarMesaj
SancaR 03
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
SancaR 03

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 955
Nerden Nerden : Eskişehir
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 31/10/08

Şanslı Aslan Empty
MesajKonu: Şanslı Aslan   Şanslı Aslan EmptyC.tesi Mart 07, 2009 4:11 pm

Şanslı Aslan

Şanslı Aslan 8955457DF59F5243AB5686ABx

Sarı-kırmızılı takımın oynadığı futbol galibiyeti getirecek kadar iyi değildi Korkmaz, Allah'ın sevdiği kuluymuş G.Saray, son 3 maçında çok şanslıydı.

-G.Saray Arda, Sabri, Servet, Emre Güngör gibi eksiklerle Bursaspor karşısına çıktı. Ortaya konan futbolu nasıl buldunuz?
Bu eksiklikler, G.Saray için çok büyük bir eksiklik. Maçtan önce Bursaspor, deplasmandan en az 1 puanla döner diye düşünmüştüm. G.Saray karşısında iyi oynadıklarını söyleyemem. İki golde bariz savunma hataları yaptılar.

87. dakikaya kadar doğru dürüst pozisyonları yoktu. G.Saray ilk yarıda iyi futbol ortaya koydu ama ikinci yarıda yorgunluk takımı etkiledi.

SERKAN'I İYİ Kİ OYNATTI
-Sabri ve Arda olmayınca, sağ kanatta Serkan Kurtuluş ve Aydın Yılmaz görev yaptı. G.Saray'ın bu iki genç yeteneği nasıl buldunuz?
Serkan Kurtuluş konusuna zaten uzun süredir kafam takık. Bu çocuğu transfer edip, bitirdiler resmen. Neden oynatılmadığını bir türlü anlamıyorum. Bu tip lig maçlarında Serkan'a sık sık görev verilmeli. Aydın ise gerçekten çok kötü. İki yıl önce Konya maçında attığı gol hâlâ akıllarda. O günkü özgüveni artık onda göremiyorum.

TERCİHLERİ YERİNDEYDİ
-Bülent Korkmaz'ı nasıl buldunuz? Sahaya sürdüğü kadro doğru muydu? Bülent hocanın takıma olumlu bir hava getirdiğini söyleyebilir miyiz?
Bülent Korkmaz'ın, sahaya sürdüğü kadro oldukça doğruydu. Değişiklikler de yerindeydi ancak bir tek Mehmet Güven'in oyuna girmesi biraz gecikti diyebilirim. Bülent, takımı ateşledi. Ancak şöyle de bir gerçek var. Galatasaray, Bordeaux maçı dahil son üç karşılaşmasını şansla kazandı. Bülent Korkmaz, Allah'ın sevgili kuluymuş.

BURSA'NIN KADROSU İYİ
-"Bursaspor'un 1 puan kazanacağını düşünüyordum" demiştiniz? Bunun sebebi sadece G.Saray'da oynayamayan oyuncular mıydı?
Gerek G.Saray'daki eksiklikler, gerekse Bursaspor'un kadro yapısı. Şunu söyleyebilirim; Bursaspor'un kadro zenginliği, G.Saray'ınkinden daha fazladır. Ellerinde oyunun sonucunu değiştirebilecek kalitede önemli oyuncuları var. Keza Bursaspor, Krita ve Romeschenko'nun oyuna girmesinin ardından rakip kalede daha etkili oldu.

HAMBURG KOLAY DEĞİL
-G.Saray'ın önünde Hamburg maçı var. Sizce Bülent Korkmaz, bu maçta nasıl bir taktik uygulamalı? Bir de UEFA maçı, dün geceyi etkiledi mi?
G.Saraylı oyuncuların aklında UEFA'da oynanacak Hamburg maçı vardı. Ortaya koydukları futbol da bunu gösterdi. Kewell ve Baros'un kenara alınması da akılların UEFA'da olduğunu ortaya koydu. Ancak bu kez G.Saray'ın işinin pek kolay olduğunu düşünmüyorum. Bordeaux maçından daha farklı bir yapıyla sahaya çıkmalı.
http://osmanlitokadi.turcforumpro.com

Şanslı Aslan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aslan Antalya'da ''Kuru''du!