Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TÜRKİYE ORDA MISIN (ALINTI YAZI)

YazarMesaj
TURANCI_DELİTAY
Onursal Üye
Onursal Üye
TURANCI_DELİTAY

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 247
Nerden Nerden : ANKARA
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 13/02/09

TÜRKİYE ORDA MISIN (ALINTI YAZI) Empty
MesajKonu: TÜRKİYE ORDA MISIN (ALINTI YAZI)   TÜRKİYE ORDA MISIN (ALINTI YAZI) EmptySalı Mart 03, 2009 10:58 am

Türkiye Ordamısın?

Bu ülkede ne kadar Türk Milliyetçisi varmış böyle hayret ettim.
Şehit veriyoruz. Tamam. Kabul. Allah mekanlarını cennet etsin.(Amin)Peki şehitlerine bu kadar sahip
çıkan bir millet neden ''KELLE'' ibaresine karşı çıkmadı? Neden ''SAYIN'' sıfatına tokat vurmadı?
Sandıkta Milliyetçilik yerine teslimiyetçiliği kabul eden topluluk, şimdi sandıktaki tavrının tam tersine bir hal içinde.
Devlet Bey dile getirmişti bir kez daha hatırlayalım:
''Elbette ki Milliyetçilik, Milliyetçi Hareket Partisi (M.H.P)'nin tekelinde değildir.Herkes Milliyetçi olabilir. Ancak;
Milliyetçiliği siyasi yönetim projesi olarak kabul eden tek politik hareket,
Milliyetçi Hareket'tir.'' Demişti.
Peki ogünün seçmeni aynı zamanda da bugünün bayraktar kalabalığı olan
toplulukta değişen ne?
Türklüğümüz'e hakaret saydığımız davranışlardan öte, bu millet neden Milliyetçiliği bir haftada benimsedi?
Ben inanmıyorum bu millete artık. Bir gecede kilolarca şekere, pirince,
torbalarca kömüre siyasi
görüşünü satan bu millete ben nasıl güvenirim? Nasıl inanırım?

Sac ekmeğinden farksız olduk artık! Bir kısım insanlar bir ters, bir düz. Gündem değişti şimdi Türkiye tek(!) yürek'miş..
Ben kırgınım.
Benim yüreğim halen şereflice ve onurluca milletin meclisinde %15'lik oranla temsil edilen millet ile tek.
Anam soruyor. ''Oğlum neden bayrak asmıyorsun? Yürüyüşlere neden gitmiyorsun'' Diye. Neden asayım?
Beni tanıyan tanıyor zaten?
Reklam için bayrağımızı mı asmalıyım? 22 Temmuz'da birileri çok güzel reklam yaptı. Kazancını çok güzel sağladı.
Biz neyin mücadelesini veriyoruz?
Türkiye orda mısın? Ben burdayım sözümden de geçmedim. Geçmek gibi bir nedenim yok.
Uyan Türkiye milleti uyan. Önemli gün ve haftalarda değil, tam tamına bayrağına, vatanına, şehitine, dinine...
Ve dahi kutsaliyetinde ne varsa bunları özüne işlemiş bir politika ile yönettir kendini.

TÜRKİYE ORDA MISIN (ALINTI YAZI)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TÜRKİYE'NİN TÜRKLEŞMESİ (ALINTI YAZI)
» GÜL (ALINTI YAZI)
» HARİKA BİR YAZI (ALINTI)
» CİNAYET (ALINTI YAZI)
» CAN YARISI (ALINTI YAZI)