Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ülkücüyüm Deyip Ülküsüz Geçinen Müsvettelere Hitaben !

YazarMesaj
Eylül_Çiçeği
Yetkili Asena
Yetkili Asena
Eylül_Çiçeği

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5
Nerden Nerden : ANKARA
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 15/01/09

Ülkücüyüm Deyip Ülküsüz Geçinen Müsvettelere Hitaben ! Empty
MesajKonu: Ülkücüyüm Deyip Ülküsüz Geçinen Müsvettelere Hitaben !   Ülkücüyüm Deyip Ülküsüz Geçinen Müsvettelere Hitaben ! EmptyÇarş. Şub. 25, 2009 1:08 pm

Yiğit Ülkü Devleri, Alpler, Erenler, Yolbaşçılar, Başbuğlar Ruhlarınız Şad, Konağınız Yüce Tanrının Uçmağı Olsun. Yüreği Pusatlı Yiğitlere Selam Olsun!

Gönül vardır nefse tutsak, gönül vardır heveslere esir, gönül vardır boş, yalnız. Ve gönül vardır zora tutsak, en güzel, en kutsal sevdaya düşen. Allah aşkını, Allah Rızasını isteyen, yüreğine vatan denen sevgilinin saçlarına dolayan.

BU DAVA; tüm bu fitnelere, soysuzlara rağmen ayakta, dimdik durabilenlerin davasıdır! Bu dava çağlar önce esaret yerine ölüm diyen Kürşat’ın ve Bozkurt yiğitlerinin davası, Bu Dava, Orhun Abidelerini abide yapan Hakan’ların, bilge devlet adamlarının davasıdır, Bu dava Alparslan’ın Malazgirt Ovasında ettiği zafer yeminine Tekbir sesleriyle katılanların davasıdır. Bu Dava Alperenlerin, Baciyanların davasıdır. Bu Dava Hz. Fatih’in İstanbul kapılarındaki “Ya o beni alır ya ben onu alırım” diye azmettiği Müjdeye ulaşıp, Kızılelmaya varışına gönüldaş olanların davasıdır. Bu Dava Yavuz Sultan Selim’in Mübarek yürüyüşüne yoldaş olanların davasıdır. Bu dava Genç Osman’ın Bağdat kapısında yüreğindeki ateştir. Bu dava Nene Hatun’un ve ”Vatan namustur! Çiğnetmeyiz” diye yola düştüğünde peşinden gidenlerin davasıdır. Bu dava Mustafa Kemal’in Ya İstiklal Ya Ölüm düsturuyla Türk adını tarihe bir kez daha şerefle yazdıranların davasıdır. Ve bu dava Batıya özenip Türk adından utanan utanmaz, haramzadelere karşı durdular diye tabutluklara konmuş binlerce Ülkücü yiğitlerin ve Rahmetli Başbuğ’un sevdası ve bizlere emanetidir.

Sizin uğrunda canınızı verdiğiniz bu davayı yüceltmek için uğraşacağız. Bize bıraktığınız bu yüce davayı yüceltmek bizim boynumuza borçtur. Başbuğ’un izinden gitmeyi ve davayı yaşatmayı Cenab-ı Allah bize nasip eder inşallah.

Etrafımız ya çakallarla ya da kurt postuna bürünmüş insanlıktan nasibini almamış itlerle dolu olduğu bu günler de,ben de onlara inat başım dik,anlım pak bir şekilde gökler de dalgalanan nazlı al bayrağıma gözlerim dolu dolu bakarak ne mutlu bu vatan için hayırlı bir Türk olana diyorum.

KİMİLERİ BENİ ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKSEDE ARKAMDAN OLMADIK SENARYOLAR UYDURUP GERÇEKMİŞ GİBİ GÖSTERSEDE BEN YOLUMDN ASLA DÖNMEYECEĞİM.

Satanlara, Kaçanlara,Döneklere, Korkaklara, Kurt Postu Giymiş Çakallara, Ülkücünün Sırtından Geçinen İtlere,Adamın Adamı Olan, Samimiyeti Olmayıp Abisi Dayısı Olan Kahpe Yüreklilere ve Yılgınlıga İnat...Önkuzu,Özmen,Pehlivanoğlu,Kılıçkıranlar ve Binlerce Ülkü Devi gibi Yılmayacak ve Yıkılmayacagım Diyen Bir Ülkü Kızı Olarak Davama Kanımın Son Damlasına Kadar Hizmet Edeceğim...

http://www.eylulcicegi.org/

11.02.2009
Eylül_Çiçeği

(YAZAR ADINA TESCİLLİDİR
KAYNAK GÖSTERİLMEDEN İKTİBAS EDİLEMEZ...)

Ülkücüyüm Deyip Ülküsüz Geçinen Müsvettelere Hitaben !
1 sayfadaki 1 sayfası